Kviečiame pradinukus saugiai grįžti į klases!

Gerbiami mokytojai, tėveliai ir mokiniai!

Vyriausybei leidus pradėjome ruoštis saugiam savanoriškam pradinukų sugrįžimui į mokyklą. Dėl epidemiologinės situacijos mieste, mūsų mokyklos pradinukai į kontaktinį ugdymą sugrįžti galėtų tik tada, jei mokyklos bendruomenė (mokiniai, mokytojai ir jų namų ūkio nariai) sutiks testuotis kaupinių metodu pagal saugaus sugrįžimo modelį.

Artimiausiu metu klasių vadovai pateiks detalesnę informaciją apie tai, kaip pasiruošti grįžimui į mokyklą ir supažindins su formomis, kurias būtina užpildyti ir pasirašyti (sutikimas testuotis ir prašymas dirbti kontaktiniu būdu). Užpildytas ir pasirašytas formas prašome persiųsti klasių vadovams, jeigu sutinkate, kad mokiniai grįžtų į klases.

Šiuo metu darbus tęsiame pagal ankstesnę tvarką, t.y. nuotoliniu būdu, bent iki kovo 29d. Į kontaktinį ugdymą įsitraukti galėsime tik tada, kai atliksime pasirengimo darbus ir turėsime neigiamus testų rezultatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *