Neformalus ugdymas

Tai puiki galimybė atrasti bei lavinti savo talentus ir leisti laisvalaikį prasmingai.

Odos meninių darbų būrelis

Šiame būrelyje mokiniai susipažįsta su reta ir įdomia taikomojo meno šaka. Mokiniai mokosi kurti įvairiausius odos dirbinius: nuo mažų raktų pakabukų, piniginių, papuošalų iki sudėtingų konstruktyvių erdvinių darbų. Veikloje ypač akcentuojama viena iš odos meno sričių – knygryšyba. Mokiniai supažindinami su įvairiomis knygų įrišimo technikomis, išmoksta susiūti popierinius knygos lapus, įrišti, sukurti originalų viršelį. Ši saviraiškos forma skatina kūrybiškumą, originalų konstruktyvų mąstymą, plečia meninį akiratį.

Būrelio vadovė Regina Andriulaitytė

Sporto ir žaidimų būrelis

Šiame būrelyje mokiniai susipažįsta su įvairiais pasaulio žaidimais, linksmai mankštinasi. Skirtingos sporto šakos (krepšinis, futbolas, regbis, žolės riedulys, lėkščiasvydis ir kt.) ugdo vaikų fizinį aktyvumą, mokomieji nuotaikingi žaidimai skatina vaikų smalsumą, formuoja jų taisyklingą laikyseną, lavina pastabumą ir stipriną jų sveikatą.

Būrelio vadovas Giedrius Junevičius

Sveikos gyvensenos būrelis „Noriu augti sveikas“

Šiame būrelyje mokiniai mokosi suprasti sveiko gyvenimo būdo dėsnius, kuria savitą tokios gyvensenos nuostatų sistemą. Būrelio dalyviai mokosi būti atsakingi už savo ir kitų sveikatą, atlieka kūrybines užduotis, mokomi dalintis patirtimi, pristatyti savo darbus.

Būrelio vadovė Rūta Ramanauskienė

Kūrybinio rašymo studija

Šiame būrelyje ugdoma mokinių atsakomybė už savo ištartą ar parašytą žodį. Šio būrelio dalyviai mokosi kurti rišlų tekstą, įvairias istorijas, pasakas. Rašydami tekstus, straipsnius plečia savo akiratį, mokosi kritiškai žvelgti į pasaulį, apibendrinti ir analizuoti įvairius gyvenimo reiškinius. Aptardami parašytus darbus, mokosi diskutuoti, suprasti vieni kitus, pareikšti savo nuomonę.

Būrelio vadovė Vaida Blažytė-Volujevič

Pianino ir dainavimo studija

Ar norėtumėte pakeliauti po stebuklingą šalį, kupiną muzikos garsų? Pažinti fortepijono skambesį, vadovauti juodų ir baltų klavišų orkestrui? Ar norėtumėte lavinti balsą, dainuoti? Jeigu taip, kviečiame į pianino ir dainavimo studiją.

Būrelio vadovė Jūratė Praniauskienė

Keramikų būrelis

Šiame būrelyje mokiniai sužino keramikos paslapčių, kuria reljefines kompozicijas, lipdo erdvines formas, funkcionalius indus, dekoratyvinius puodelius, lėkštes, vazas. Būrelio dalyviai mokosi raižyti originalius raštus molio paviršiuje, dekoruoja spalvomis, dengia glazūromis. Šio būrelio dalyviai rengia parodas ne tik mokykloje, bet ir Vilniaus miesto viešosiose erdvėse.

Būrelio vadovė Saulė Jurkynienė

Įdomioji geografija

Ši veikla skirta tiems, kurie dar nesimoko geografijos. Šiame būrelyje, plėsdami vaikų pasaulėžiūrą, skatindami jų smalsumą, vadovai stengiasi, kad mokiniai daug sužinotų apie neįprastas  vietoves, pažintų  kraštovaizdį, suprastų gamtos reiškinius, sužinotų apie geografijos rekordus, neįprastus augalus ir gyvūnus, suvoktų šio pasaulio įvairovę.

Būrelio vadovė Olga Titova

Šachmatų pasaulyje

Šis intelektualus žaidimas kilęs iš Indijos. Šachmatais nuo seno žaidė kilmingieji. Ne kiekvienam šis žaidimas buvo įkandamas, bet visiems buvo aišku, kad tas, kuris geriau įvaldys žaidimo strategiją, laimės mūšį. Ilgainiui šachmatai paplito Europoje ir visame pasaulyje. Mūsų mokykloje šachmatais žaidžia įvairaus amžiaus vaikai. Ši protinga veikla gerina vaikų loginį ir matematinį mąstymą, lavina intelektą, ugdo gebėjimą susikoncentruoti ir priimti sprendimus. Šachmatai – gera dirva auginti vaikų kritinį mastymą.

Būrelio vadovė Asta Valčiukienė

Jaunasis tyrinėtojas (3-5 klasės)

Mėgstantys eksperimentuoti, kurti ir suprasti nepažįstamo pasaulio paslaptis vaikai turi galimybę save išbandyti. Būrelyje tyrinėjame gamtos reiškinius, „žaidžiame“ su medžiagomis, džiaugiamės nauja patirtimi. Šie užsiėmimai skatina moksleivių smalsumą, plečia akiratį ir padeda geriau susipažinti su mus supančia aplinka.

Būrelio vadovas gamtos ir chemijos mokslų mokytoja Regina Kaušienė.

Plaukimas

Penktadienį po pamokų (12:30 – priešmokyklinė grupė ir pirmokai, 14:30 – visi likę mokiniai) mokyklos transportu keliaujame į Forum Palace baseiną. Mokyklos mokytojai lydi vaikus ir juos prižiūri plaukimo metu, o po užsiėmimų padeda jiems susiruošti namo.